E rrallë/ Babë e bir në një skuadër, djali i Pochettinos nënshkruan me Tottenhamin

E rrallë/ Babë e bir në një skuadër, djali i Pochettinos nënshkruan me Tottenhamin

11:51, 16/07/2019

Mauricio Pochettino ka nënshkruar me djalin e tij te Tottenham.

Finalistët e Champions Leagues kanë zyrtarizuar nënshkrimin me 18-vjeçarin, Maurizio Pochettino Junior.

Sulmuesi i talentuar ka qenë pjesë e akademisë së Tottenhamit por sot ai ka nënshkruar kontratën profesionale dhe do të jetë nën urdhrat e babait të tij.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco