VIDEO/ Hazard spektakolar në stërvitje, shikoni si i turpëron ‘yjet’ e Real Madridit

VIDEO/ Hazard spektakolar në stërvitje, shikoni si i turpëron ‘yjet’ e Real Madridit

10:48, 16/07/2019

Eden Hazard ka dhuruar spektakël në stërvitjen parasezonale me fanellën e Real Madridit.

Anësori belg i cili ka nënshkruar një marrëveshje 5-vjeçare me ekipin e Zinedine Zidane dhe së fundmi ai është bashkuar me lojtarët e Realit në Montreal.

Hazard dukej në formë të shkëlqyer në stërvitje, madje ai bëri disa driblime fantastike ndaj shokëve të skuadrës.

Real Madridi do të marrë pjesë në International Champions Cup për të katërtin vit me radhë.

Ata do të udhëtojnë në Houston në ndeshjen e tyre të parë të turneut më 20 korrik, ku do përballen kundër kampionëve të Bundesligës, Bayern Munich.

 


 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco