Prapaskena/ Maksi Lopez ka marrë ofertë nga mafia për t’u hakmarrë ndaj Icardit

Prapaskena/ Maksi Lopez ka marrë ofertë nga mafia për t’u hakmarrë ndaj Icardit

23:55, 15/07/2019

Dikur kanë qenë shokë të ngushtë, por tashmë marrëdhënia mes Maksi Lopez dhe Mauro Icardit nuk është aspak miqësore.

Kjo për shkak të Wanda Narës, ish-bashkëshortja e sulmuesit 35-vjeçar.

Wanda e tradhtoi Maksin me shokun e ngushtë, duke krijuar më pas familje me 26-vjeçarin, i cili është pjesë e Interit në Serinë A.

Prej disa kohësh në media ka qarkulluar një hipotezë, se drejt Maksi Lopezit, kishte mbërritur një ofertë nga mafia siciliane për t’u hakmarrë ndaj Icardit.

I pyetur rreth këtij spekulimi në emisionin “PH Podemos Hablar”, argjentinasi 35-vjeçar, nuk ka preferuar të flasë, teksa nuk e ka përjashtuar këtë hipotezë.

“Preferoj të mos flas”, ishte reagimi i Maksi Lopez i pyetur në lidhje me ofertën e mafias italiane.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco