VIDEO/ Prurjet e reja të Realit dhurojnë spektakël në stërvitje

VIDEO/ Prurjet e reja të Realit dhurojnë spektakël në stërvitje

20:58, 13/07/2019

Real Madridi ka vazhduar stërvitjet në Montreal në Kanada për parasezonin 2019-20.

Që nga dita e parë janë grumbulluar edhe prurjet e reja, 18-vjeçarët, Rodrygo Goes dhe Takefusa Kubo, të dy nënshkrime të kësaj vere.

Në stërvitjen e së premtes, Takefusa Kubo dhe Rodrygo Goes kanë treguar klasin e tyre, ashtu si edhe Luka Jovic.

Më poshtë mund t’i shikoni videot e publikuar nga Reali në rrjetin social “Twitter”.
 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco