Verrati pushime të 'nxehta' me kamarieren seksi

Verrati pushime të 'nxehta' me kamarieren seksi

13:58, 13/07/2019

Verrati dhe Xhesika Aidi, u njohën së bashku në një restorant në Paris. Bukuroshja punonte si kameriere tek restoranti në të cilin futbollisti po darkonte.

Verrati u mahnit nga bukuria e saj, dhe për këtë shkak braktisi dhe gruan e tij, me të cilën kishte 10 vite i martuar dhe kishin 2 fëmijë.

Së fundmi ata janë parë së bashku në Mikonos duke kaluar pushimet. Revista italiane “Chi” ka publikuar disa foto të çiftit të ri.Image

Image

ImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco