ZYRTARE/ Interi prezanton blerjen e bujshme, kontratë 5-vjeçare

ZYRTARE/ Interi prezanton blerjen e bujshme, kontratë 5-vjeçare

21:37, 12/07/2019

Nicolo Barella zyrtarisht është lojtar i Interit.

Pas vizitave mjekësore dy palët hodhën firmën në kontratën 5-vjeçare, ndërsa klubi zikaltër e zyrtarizoi në faqen e tij.

“Nicolo Barella është zyrtarisht lojtari i ri i Interit. Futbollisti italian vjen nga Cagliari në formë huazimi, por me detyrimin që këtë huazim të përkohshëm ta kthejë në blerje përfundimtare. Barella ka firmosur një kontratë 5-vjeçare.”, thuhet në njoftimin e klubit të Interit.

Nicolo Barela, ditën e sotme ka zbarkuar në Milano për të kryer vizitat mjekësore.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco