Sot takimi, miliona për Interin dhe Icardin

Sot takimi, miliona për Interin dhe Icardin

11:30, 12/07/2019

Situata  e Mauro Icardit është akoma e turbullt, Inter kërkon ta shesë, skuadra e juventusit është preferenca e lojtarit, por nga ana tjetër Aurelio De Laurentis, e dëshrion me patjetër sulmuesin tek skuadra e tij si një dhuratë për trajnerin Carlo Ancelotti.

Dhe ai e ka përgatitur planin që ta bindi argjentinasin që t’i bashkohet skuadrës së Napolit.

“Sportmediaset” raporton se sot do të mbahet një takim midis De Laurentis dhe agjentes së lojtarit Wanda Nara. Presidenti i Napolit ka gati 60 milion euro për Interin dhe një kontratë 5-vjeçare me një pagë 8 milion euro në sezon për Icardin.  

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Daj Jaku12/07/2019 16:28

Nuk besoj që Ancelotti ta preferojë atë lloj legen burrë që pallon gratë e shokëve. Ancelotti është mjeshtri i madh i krijimit të klimës së grupit, ndërsa Ikardi tërhiqet nga hunda nga ajo soj femre të neveritëshme pa skrupuj.

Shto koment

Denonco