Lionel Messi po shijon pushimet së bashku me familjen, vendi se ku mbetet enigmë

Lionel Messi po shijon pushimet së bashku me familjen, vendi se ku mbetet enigmë

10:49, 12/07/2019

Argjentinasi Lionel Messi, ka vendosur që të pushoj pas një sezoni tepër të lodhshëm, ku përjetoj dhe një dështim me kombëtaren e tij, pasi nuk arriti të fitonte Coppa America.

Ai së bashku me bashkëshorten dhe fëmijët e tij po shijojnë pushimet në një vend që ata nuk kanë dashur ta zbulojnë.

Kjo u pa pasi, bashkëshortja e tij Antonela, në llogarinë e saj në Instagram, postoi një foto të familjes pa na e zbuluar se ku ndodhen. “Në një parajsë me ta” ishte ajo çfarë shkruante Antonela duke na e lenë enigmatik vendin se ku ndodhen.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco