Si duket elita e Evropës përpara fillimit të sezonit, shikoni formacionet e tyre

Si duket elita e Evropës përpara fillimit të sezonit, shikoni formacionet e tyre

08:32, 12/07/2019

Tregu i transferimeve hapi dyert zyrtarisht në datën 1 korrik.

Megjithatë klubet i kishin mbyllur marrëveshjet me shumë lojtarë që më përpara hapjes së merkatos, dhe po presin që t’i mbyllin edhe me disa të tjerë.

Ne do të ju paraqesim më poshtë formacionet e mundshme për sezonin e ardhshëm të disa prej ekipeve elitare të evropës, mund të ketë dhe blerje të reja, nga të cilar pritet që t'i ndryshojnë këto formacione.

REAL MADRIDImage

ATLETICO MADRIDImage

BARCELONAImage

JUVENTUS

Image

MANCHESTER CITY ImageLIVERPOOLImageTOTTENHAMImageBAYERN MUNICHImage

PARIS SAINT GERMAINImageCHELSEAImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco