VIDEO/ Sapo u fut në fushë si zëvendësues, sulmuesi i Debrecenit ndëshkon Kukësin

VIDEO/ Sapo u fut në fushë si zëvendësues, sulmuesi i Debrecenit ndëshkon Kukësin

20:17, 11/07/2019

Është zhbllokuar rezultati në sfidën ndërmjet Debrecenit dhe Kukësit e vlefshme për turin e parë eliminator në Europa League.

Në minutën e 54’ ishte skuadra Hungareze që kalon në avantazh me anë të sapofuturit në fushën e lojës, Haruna Garba.

Shikoni golin e tij ‘aksidental’:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco