VIDEO/ Mesfushori i Kukësit lëshon një ‘predhë’ të vërtetë, ja ku ndalet topi!

VIDEO/ Mesfushori i Kukësit lëshon një ‘predhë’ të vërtetë, ja ku ndalet topi!

19:37, 11/07/2019

Kukësi po mat forcat me skuadrën e njohur hungareze, Debrecenin.

Megjithëse takimi i parë luhet në transfertë ekipi shqiptar po dominon lojën ndërsa në minutën e 25 verilindorët ishin të pafat.

Rroca lëshon një predhë nga krahu i majtë i zonës, topi ndalet nga shtylla e djathtë pingule e portierit Nagi. Mundësi e shkëlqyer për Kukësin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco