VIDEO/ Dorëzohet Laçi, Hapoel Beer Sheva barazon rezultatin

VIDEO/ Dorëzohet Laçi, Hapoel Beer Sheva barazon rezultatin

19:09, 11/07/2019

Hapoel Beer Sheva ka barazuar rezultatin 1-1 në duelin ndaj Laçit e vlefshme për turin e parë eliminator në Europa League.

Në minutën e 78’ ishte Levi ndëshkoi skuadrën shqiptare vetëm 7 minuta pasi u fut në fushën e blertë.

Mesfushori 25-vjeçar merr një top nga e majta, dhe godet direkt, duke mposhtur Selmanin në shtyllën e parë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco