VIDEO/ Ventspils ‘shkatërron’ Teutën, shënon edhe dy gola të tjerë

VIDEO/ Ventspils ‘shkatërron’ Teutën, shënon edhe dy gola të tjerë

18:36, 11/07/2019

Teuta po pëson një humbje shkatërruese 3-0 në transfertë përballë Ventspils.

Në sfidën që po luhet në Letoni, vendasit shënuan edhe dy herë të tjera gjatë pjesës së dytë me anë të Ulimbasevs (78’) dhe Aiyegun (88’).

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco