VIDEO/ Blerja 50 milionëshe e Realit ndërpret prezantimin në gjysmë, ja çfarë i ndodhi...

VIDEO/ Blerja 50 milionëshe e Realit ndërpret prezantimin në gjysmë, ja çfarë i ndodhi...

17:05, 10/07/2019

Eder Militao sot është prezantuar si futbollist i Real Madridit.

Blerja e re 50 milionëshe e “Los Blancos” u detyrua ta ndërpresë para kohe prezantimin në “Santiago Bernabeu”, për shkak se ka pasur marramendje gjatë konferencës për mediat.

Braziliani Militao i tha zëdhënësit të shtypit të Realit se po i merreshin mendtë dhe se nuk mund të vazhdonte dot më konferencën.

Mbrojtësi portugez ka lënë Porton për t’iu bashkuar Real Madridit, për 40 milionë euro.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco