Nis shitja e biletave për ndeshjen Feronikeli – AC Milan

Nis shitja e biletave për ndeshjen Feronikeli – AC Milan

19:22, 08/07/2019

Sot ka filluar shitja e biletave për ndeshjen Feronikeli – AC Milan.

Për gjithë tifozët të cilët do të jenë prezent në stadiumin “Fadil Vokrri” do të kenë mundësinë të shohin nga afër ‘yjet’ kuqezinj.

“Çmimet startojnë 35 euro, ka bileta 50 euro, kalojnë në 85, 115 dhe biletat në zonën VIP kushtojnë 155 euro”, ka njoftuar organizatori i ndeshjes, Agron Selimi.

Ndeshja Feronikeli – AC Milan do të zhvillohet më 10 gusht, në orën 20:45 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco