Erjona Sulejmani po shijon pushimet e luksit, FOTO të nxehta nga Ibiza

Erjona Sulejmani po shijon pushimet e luksit, FOTO të nxehta nga Ibiza

16:51, 08/07/2019

Erjona Sulejmani është si gjithnjë shpërthyese dhe e nxehtë.

Ish-gruaja e Blerim Xhemailit po kalon pushimet e saj në Ibiza dhe mes zhytjeve në det dhe banjove të diellit ajo gjithashtu u rezervon fansave të saj foto sensuale, që tregojnë format e shkëlqyera fizike.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco