VIDEO/ Sergio Ramos dhe Pilar Rubio po shijojnë 'muajin e mjaltit'

VIDEO/ Sergio Ramos dhe Pilar Rubio po shijojnë 'muajin e mjaltit'

12:05, 08/07/2019

Pas dasmës, Sergio Ramos, po kalon muajin e mjaltit me bashkëshorten e tij dhe 3 djemt në Egjipt.

Ata duken shumë të lumtur në praninë e njëri tjetrit dhe po i shijojnë në maksimum pushimet.

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco