Nga Rabiot, Robben e Sturridge, ja lista me lojtarët që largohen pa kosto

Nga Rabiot, Robben e Sturridge, ja lista me lojtarët që largohen pa kosto

09:19, 01/07/2019

Ditët e para të muajit korrik do të jetë shumë të ngarkuara për disa lojtarë të cilëve u ka përfunduar kontrata me klubet aktuale.

Qindra futbollistë anembanë botës tani janë teknikisht pa skuadër, prandaj në muajin korrik do të shpresojnë që të gjejnë një klub të ri për sezonin 2018/19.

“Sun Sport” ka publikuar një listë me lojtarët që largohen me parametra zero:

1- Adrien Rabiot

2- Ander Herrera

3- Mario Balotelli

4- Daniel Sturridge

5- Andy Carroll

6- Gary Cahill

7- Samir Nasri

8- Arjen Robben

9- Danny Welbeck

10- Fernando Llorente

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco