E konfirmon edhe gazeta e Madridit: Ky do të jetë klubi i ri i Neymarit

E konfirmon edhe gazeta e Madridit: Ky do të jetë klubi i ri i Neymarit

09:12, 01/07/2019

Neymar pritet të largohet nga Paris Saint-Germain për të bërë një rikthim sensacional te Barcelona.

E pĂ«rditshmja sportive madrilene “Marca” shkruan se ylli brazilian pritet tĂ« jetĂ« blerja e madhe e klubit katalan gjatĂ« merkatos sĂ« verĂ«s.

Por në krahun tjetër, rikthimi i Neymarit do të ketë një çmim të lartë për buxhetin e Barcelonës.

27-vjeçari ka kërkesa të mëdha për rrogë si dhe çmimi i rikthimit të tij nga PSG mund të shënojë rekord të ri në futbollin botëror.

© SYRI.net

Lexo edhe:

BĂ«je LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco