VIDEO/ Feronikeli shkruan historinë në Champions League

VIDEO/ Feronikeli shkruan historinë në Champions League

22:49, 25/06/2019

Skuadra nga Kosova e Feronikelit ka arritur që të kaloj turin duke fituar me rezultatin 1-0 ndaj Lincol Red lms.

Mendurim Hoti i solli fitoren skuadrës së tij me anë të një goli në minutën e 3-të.

Klubi nga Drenica do të përballet ne finalen ndaj Santa Coloma, ku në rast fitoreje do të kalojnë në turin e parë të Champions League

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco