Messi i thotë ‘JO’ super lojtarit që po e kërkon e gjithë Europa

Messi i thotë ‘JO’ super lojtarit që po e kërkon e gjithë Europa

21:59, 25/06/2019

Destinacioni i super lojtarit ishte parashikuar të ishte Barcelona, por në momentet e fundit gjithçka ndryshojë dhe është skuadra e Juventusit që është më e avantazhuar për transferimin e Matthijas De Ligt.

Sipas komentatorit të njohur të Sky,Massimo Marianella, ky ndryshim destinacioni erdhi pasi Leo Messi ka ndikuar tek drejtuesit katalanas në lidhje me këtë transferim.

"Mesa di unë, ky transferim i parashikuar nuk ndodhi për shkak të Leo Messit’’.

‘’Leo ka hedhur dyshime të mëdha mbi qëndrueshmërinë e lojtarit të Ajax-it, pasi i duket tejet mëndjemadh’’, zbuloi Marianella.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco