FOTO/ 40 vjeç, por shikoni sa seksi duket gruaja e Tottit gjatë pushimeve në Ibiza

FOTO/ 40 vjeç, por shikoni sa seksi duket gruaja e Tottit gjatë pushimeve në Ibiza

16:29, 24/06/2019

Vitet nuk kalojnë për Ilary Blasin, prezantuesen e njohur italiane, njëkohësisht bashkëshorten e Francesco Tottit.

Bukuroshja po i afrohet të 40-tave, ka tre fëmijë, megjithatë shfaqet në formë shumë të mirë fizike ndërsa në bashku me Tottin po shijojnë ditët e pushimit në Ibiza.

Partnerja e Francescos mbetet një ikonë, një pikë referimi për bukuroshet që ëndërrojnë të kenë në krah futbollistë të njohur.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco