Formacion yjesh i krijuar nga lojtarët që u skadon kontrata këtë verë

Formacion yjesh i krijuar nga lojtarët që u skadon kontrata këtë verë

14:39, 24/06/2019

Mediet angleze theksojnë se Benitezit ka marrë një ofertë të majme nga ekipi i Superligës së Kinës, Dalian Yifang.

Oferta është 12 milionë paundë në vit, ndjeshëm më e lartë se paga që përftonte të Newcastle.

30 qershori po afron dhe shumë lojtarë do të mbeten të lirë nga skuadrat e tyre, pasi kontratat e tyre përfundojnë.

“MARCA” ka gjetur të gjithë futbollistët, që do të mbeten të lirë dhe ka formuar 11-shen më të mirë në qarkullim.

PSG-ja do të jetë skuadra e dëmtuar më shumë, pasi do t’i largohen tre lojtarë me parametra zero. Bufon, Rabiot dhe Dani ALvesh nuk do të jenë më pjesë e parisienëve.

Ja formacioni më i mirë i lojtarëve të lirë:

Bufon, Filipe Luis, Vermalen, Kehill, Dani Alvesh, Ander Herrera, Rabiot, Starixh, Kruze, Uellbek, Riberi

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco