FOTO/ Shihni si po i shijojnë futbollistët pushimet e verës

FOTO/ Shihni si po i shijojnë futbollistët pushimet e verës

20:56, 19/06/2019

Ndërkohë që kampionatet kanë mbaruar dhe e ardhmja për shumë prej tyre si Pogba, De Ligt, Lukaku apo Icardi akoma nuk është zgjidhur, pjesa më e madhe e futbollistëve po shijojnë pushimet.

Në fotot e mëposhtme mund të shihni se si po i kalojnë pushimet yjet e futbollit si Ronaldo, Icardi, Marcelo apo De Ligt, teksa kujtojmë që Lionel Messi po luan me Argjentinën në Kupën e Amerikës.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco