LIVE/ Hidhet shorti. ‘Dridhet’ Partizani, ja kundërshtari në Champions League

LIVE/ Hidhet shorti. ‘Dridhet’ Partizani, ja kundërshtari në Champions League

14:38, 18/06/2019

Në Nyon të Zvicrës sapo është hedhur shorti për turin e parë kualifikues të Ligës së Kampionëve.

Fati i goglave ka vendosur që Partizani të përballet me skuadrën e njohur të Qarabagut, shkruan SYRI.net.

Kampionët e Shqipërisë do të përballen me ish-skuadra e Ansi Agollit, e cila fitoi titullin në Azerbajxhan.Ndeshja e parë mes Partizanit dhe Qarabagut do të luhet në Tiranë, ndërkohë që ndeshja e kthimit luhet një javë më vonë në Azerbajxhan.

Të kuqtë ishin të pranishëm me përfaqësuesit e tyre të kryesuar nga drejtori i përgjithshëm Olsi Rama.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco