FOTO/ Njihu me ‘seks-bombën’ kolumbiane që ndau Vidalin nga gruaja

FOTO/ Njihu me ‘seks-bombën’ kolumbiane që ndau Vidalin nga gruaja

11:33, 18/06/2019

Pasi i dha fund lidhjes shumëvjeçare me gruan e tij, futbollisti i mirënjohur, Arturo Vidal është duke shijuar në maksimum jetën private.

Ai nuk ka nguruar të tregojë edhe lidhjen e re me kolumbianen, Sonia Isaza. Ajo është një instruktore fitnesi dhe ka bërë për vete yllin kilian.

Me format e saj perfekte dhe me selfie të shumta, Sonia mahnit çdo ditë në “Instagram”.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco