VIDEO/ Salah i shkatërron karrierën portierit, komentatori arab ‘çmendet’ me egjiptianin!

VIDEO/ Salah i shkatërron karrierën portierit, komentatori arab ‘çmendet’ me egjiptianin!

15:32, 17/06/2019

Mohamed Salah është gjithmonë spektakolar.

Ai po tregon klasin e tij edhe në ndeshjet e kombëtares së Egjiptit pasi “Mbreti” bëri një veprim të jashtëzakonshëm në ndeshjen miqësore kundër Guineas.

Salah dribloi disa herë portierin i cili zvarritej, ndërsa gjuajtja e tij preku shtyllën ku më pas njëri nga bashkëlojtarët e ktheu në gol.

Kjo ndeshje u zhvillua para Kupës së Afrikës që do të zhvillohet në Egjipt.


 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco