E njihni vogëlushin në FOTO? Sot është bërë një futbollist i famshëm

E njihni vogëlushin në FOTO? Sot është bërë një futbollist i famshëm

11:11, 17/06/2019

Paul Pogba ka postuar një fotografi shumë të vjetër ku mbahej për dore nga babai i tij.

Babai i mesfushorit të Manchester Unitedit vdiq në maj të vitit 2017 në moshën 79-vjeçare, pas një beteje të gjatë me një sëmundje të rëndë.

Pogba e përkujtoi dhe nderoi atë duke e postuar një fotografi me mbishkrimin: “Pusho në paqe baba”.

Ai po ashtu e postoi një këmishë me mbishkrimin: “Babai më i mirë në shtatë mbretëritë”, duke iu referuar serialit të famshëm “Game of Thrones”.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco