Higuain mbyll Instagramin, lë një mesazh të fundit

Higuain mbyll Instagramin, lë një mesazh të fundit

10:01, 17/06/2019

Gonzalo Higuain ka befasuar fansat e tij!

Futbollisti argjentinas, që do të largohet nga Chelseat, ka vendosur të mbyllë profilin e tij zyrtar në "Instagram", ndërsa kishte edhe një mesazh për fansat:

“Nga sot, kjo nuk është më faqja ime zyrtare në Instagram. Faleminderit dhe ditën e mirë”

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco