VIDEO/ Lojtar i klasit botëror, e pabesueshme çfarë bën Roberto Carlos në moshën 46-vjeçare!

VIDEO/ Lojtar i klasit botëror, e pabesueshme çfarë bën Roberto Carlos në moshën 46-vjeçare!

08:48, 17/06/2019

Roberto Carlos megjithëse është 46 vjeç nuk e ka harruar klasin e dikurshëm.

Braziliani ka qenë i pranishëm në Soccer Aid 2019, që është zhvilluar në Stamford Bridge. Ish-yjet e Anglisë u ndeshën me një formacion të ish-yjeve të botës dhe të gjitha paratë do të shkojnë drejt UNICEF.

Gjatë ndeshjes, Carlos ka treguar se nuk i ka humbur aftësitë e tij, duke dhënë një pasim të pabesueshëm me thembër te Robert Pires.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco