VIDEO/ Doli e zhveshur në finalen e Championsit, ja çfarë i ndodh modeles polake në Marok!

VIDEO/ Doli e zhveshur në finalen e Championsit, ja çfarë i ndodh modeles polake në Marok!

17:35, 15/06/2019

Modelja Kinsey Wolanski është duke shijuar famën e saj.

Bukuroshja polake ishte në qendër të vëmendjes pasi arriti që të futej në fushë gjatë finales së Championsit, mes Liverpoolit dhe Tottenhamit.

Wolanski arriti t’i bënte të gjithë për vete, duke u shndërruar në një personazh publik në media dhe rrjetet sociale.

Së fundmi, 22-vjeçaarja, është shfaqur në një klab nate në Marok, teksa shihet duke vallëzuar me të dashurin dhe një grup shokësh në zonën VIP të klubit.

Kinsi duket më në formë se kurrë, ndërkohë që nuk mungojnë surprizat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco