Zbulohet data e prezantimit të Hazardit në ‘Santiago Bernabeu’

Zbulohet data e prezantimit të Hazardit në ‘Santiago Bernabeu’

17:26, 12/06/2019

Eden Hazard do të prezantohet si lojtar i Real Madridit ditën e enjte (nesër) në orën 19:00 në ‘Santiago Bernabeu’.

13 herë kampionët e Europës në një deklaratë për mediat bëjnë me dije që stadiumi do të jetë i hapur për tifozët që të mirëpresin super “yllin” belg.

Kujtojmë se Real Madrid ka paguar 100 milionë euro për transferimin e Eden Hazard nga Chelsea, shumë e cila mund të shkojë deri në 150 milionë euro, nëse plotësohen bonueset.

Sot Real Madrid prezantoi Luka Jovic.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco