VIDEO/ Kosova e ‘çmendur’, kalon në avantazh në minutën e 90’

VIDEO/ Kosova e ‘çmendur’, kalon në avantazh në minutën e 90’

22:33, 10/06/2019

Kosova ka bërë një ndeshje të çmendur.

“Dardanët” shënojnë golin e fitores në minutën e 90’ me anë të sulmuesit Elbasan Rashani.

Të besuarit e Bernard Challandes mposhtën me rezultatin 3-2 përfaqësuesen e Bullgarisë.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco