Përfundojnë pjesët e para në ndeshjet eliminatore, ja të gjitha rezultatet

Përfundojnë pjesët e para në ndeshjet eliminatore, ja të gjitha rezultatet

21:42, 10/06/2019

Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet eliminatore të kampionatit Europian “EURO 2020”.

Në sy bie barazimi pa goli i Spanjës përballë Suedisë, një sfidë që mund të përcaktojë përfundimisht kreun e grupit F.

Kosova është ndalur në barazim 1-1 ndaj Bullgarisë, ndërsa Serbia po fiton në shtëpi me rezultatin 3-0 përballë Lituanisë.

Ja të gjitha rezultatet:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco