Statistikat/ Kosova e mbyll në barazim pjesën e parë përballë Bullgarisë

Statistikat/ Kosova e mbyll në barazim pjesën e parë përballë Bullgarisë

21:37, 10/06/2019

Kosova e ka mbyllur në barazim 1-1 pjesën e parë përballë Bullgarisë në ndeshjen e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

“Dardanët” u dorëzuan 2 minuta nga fundi, Ivelin Popov ishte ai i cili i ndëshkoi Kosovën duke depërtuar bukur dhe me një “predhë” realizoi një supergol të vërtetë.

Ndërsa golin për Kosovën e realizoi Milot Rashica (14').

Statistikat:

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco