VIDEO/ 2 minuta nga fundi i pjesës së parë, Bullgaria i shënon supergol Kosovës

VIDEO/ 2 minuta nga fundi i pjesës së parë, Bullgaria i shënon supergol Kosovës

21:28, 10/06/2019

Atëherë kur askush nuk e priste Bullgaria i shënon Kosovës duke barazuar rezultatin 1-1 në duelin eliminator në Euro 2020.

Në minutën e 43’ ishte mesfushori Ivelin Popov i cili depërtoi bukur dhe me një “predhë” të vërtetë realizoi supergol.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco