VIDEO/ Kosova kalon në avantazh përballë Bullgarisë, Rashica gol të bukur

VIDEO/ Kosova kalon në avantazh përballë Bullgarisë, Rashica gol të bukur

20:59, 10/06/2019

Kosova ka kaluar në avantazh 1-0 në përballjen në transfertë kundër Bullgarisë e vlefshme për eliminatoret në Euro 2020.

Në minutën e 14’ ishte Milot Rashica i cili shënoi një gol të bukur duke gëzuar “Dardanët”.

Në rast fitore, Kosova do të shtonte shanset për një kualifikim të mundshëm drejt kompeticionit më të rëndësishëm në kontinentin e vjetër

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco