VIDEO/ ‘Ylli’ i ri i Italisë godet vogëlushin grek, më pas ...

VIDEO/ ‘Ylli’ i ri i Italisë godet vogëlushin grek, më pas ...

10:43, 09/06/2019

Barella është lojtari i momentit jo vetëm në Serie A, por tashmë edhe në kombëtaren italiane.

Mesfushori i Cagliarit, i cili është pranë nënshkrimit me Interin, ishte autori i golit të parë në fitoren e pastër 0-3 për të kaltrit në Greqi.

Por para se të shënonte, ai u bë pjesë e një momenti sa qesharak edhe aq të dhimbshëm.

Mesfushori godet topin në tension e sipër me lojë të ndaluar dhe ai përfundon në fytyrën e një djali që mbledh topat.

Por Barrela tregoi edhe anën e tij pozitive, duke i kërkuar menjëherë falje dhe i dhuroi një përqafim.

Shikoni pamjet:

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco