FOTO/ Barça humb në finale, por nuk do ta besoni notën që ka marrë Messi!

FOTO/ Barça humb në finale, por nuk do ta besoni notën që ka marrë Messi!

23:19, 25/05/2019

Skuadra e Barcelonës ka dëshpëruar edhe një herë tifozët pasi u mposht në finalen e Kupës së Mbretit.

Valencia ishte skuadra që i mohoi katalanëve titullin e dytë të këtij sezoni pasi i ka mposhtur me rezultatin 2-1.

Golin e vetëm për Barçën e realizoi i përhershmi Leo Messi, i cili edhe njëherë e pati të pamundur të përmbyste rezultatin. 

“WhoScored” pas ndeshjes publikoi notat e lojtarëve ku në sy bie vlerësimi maksimal për Lionel Messin (9.1), shkruan SYRI.net.

Ja notat e lojtarëve:

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco