FOTO/ Aguero i lumtur në krah të modeles super seksi

FOTO/ Aguero i lumtur në krah të modeles super seksi

14:17, 23/05/2019

Kun Aguero po kalon një moment fantastik jo vetëm në nivel profesional. Përveç kënaqësisë për triumfin në Premier League me Manchester City-t, sulmuesi argjentinas duket se ka gjetur lumturinë në krahët e të dashurës së tij të re. Bëhet fjalë për Sofia Calzettin, modelen 22-vjeçare, me të cilën është njohur në muajin mars në një diskotekë.

Që nga ai moment ata janë takuar në fshehtësi, para se të dilnin zbuluar me disa foto në Instagram.

Aguero është babai një djali të quajtur Benjamin, i lindur nga marrëdhënie me Gianninan, vajzën e Diego Armando Maradonës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco