E bëjnë fakt të kryer/ Super trajneri më 14 qershor prezantohet te Juventusi

E bëjnë fakt të kryer/ Super trajneri më 14 qershor prezantohet te Juventusi

13:43, 23/05/2019

Juventusi ka hequr nga shitja biletat për datën 14 qershor për të vizituar stadiumin e tyre dhe muzeun J.

Përtej Adriatikut është përfolur se në këtë datë do të bëhet edhe prezantimi i trajnerit të ri të bardhezinjve, shkruan SYRI.net.

E përditshmja italine “AGI” ka zbuluar se Guardiola më 4 qershor do ta nënshkruajë kontratën marramendëse me bardhezinjtë dhe më pas prezantimi do të bëhet pas 10 ditësh.

Nuk dihet nëse është një ëndërr apo ka diçka e vërtetë ku në media thuhet se sezonin e ardhshëm Cristiano Ronaldo do luajë nën drejtimin e Guardiolës.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco