VIDEO/ Merr topin nga mesi i fushës, 'ylli' shqiptar realizon supergol

VIDEO/ Merr topin nga mesi i fushës, 'ylli' shqiptar realizon supergol

10:59, 21/05/2019

Florent Hasani vazhdon me paraqitje te shkëlqyer në Hungari.

22 vjeçari realizoi golin e 3-të për skuadrën e tij, Diosgyor në fitoren 3-0 kundër Ujpestit.

Ekipi hungarez e ka bërë një postim special me rastin e këtij goli të jashtëzakonshëm të Hasanit

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco