VIDEO/ Gol si në bilardo, Jese Rodrigez shënon për Betis, Real Madrid ‘çmontohet’ në Bernabeu

VIDEO/ Gol si në bilardo, Jese Rodrigez shënon për Betis, Real Madrid ‘çmontohet’ në Bernabeu

13:42, 19/05/2019

Betis po shkatërron Realin në Bernabeu.

Ish-lojtari i Real Jese Rodriguez ka shënuar golin e dytë, pas disa kombinimeve të shpejta në zonë, të cilat u ngjanin goditjes së gurëve në bilardo.

Goli u shënua në minutën e 75 ndërkohë që në minutën e 61, ka qënë Loren i cili ka kaluar në avantazh andaluzët, raporton SYRI.net.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco