VIDEO/ ‘Shokohet’ Bernabeu, Betis shtang madrilenët me një gol model me anë të kundërsulmit

VIDEO/ ‘Shokohet’ Bernabeu, Betis shtang madrilenët me një gol model me anë të kundërsulmit

13:34, 19/05/2019

Real Madrid ka pësuar gol në ndeshjen e fundit të këtij sezoni.

Në Santiago Bernabeu, Los Blancos po ndeshen me Betis të Seviljes dhe pikërisht në minutën e 61, ka qënë Loren i cili ka kaluar në avantazh andaluzët, raporton SYRI.net.

Sic mund ta shihni në videon më poshtë, ka qënë një kundërsulm perfekt i Betis i konkretizuar më së miri nga Loren.  

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco