FOTO/ Befasia në orët e vona! Transferta e bujshme mbërrin në aeroportin e Barçës

FOTO/ Befasia në orët e vona! Transferta e bujshme mbërrin në aeroportin e Barçës

23:23, 17/05/2019

Frenkie de Jong dhe Matthijs De Ligt janë parë në ambientet e aeroportit të Barcelonës.

Një fotografi e publikuar nga e përditshmja katalanasve “Sport” po bën namin në rrjet duke nxitur dyshime të mëdha se marrëveshja mes skuadrës së Barcelonës dhe mbrojtësit holandez është finalizuar me sukses, shkruan SYRI.net.

Prej disa ditësh po përflitet transferimi i De Ligt drejt Barcelonës, ndërsa talenti holandez pritet të japë një reagim për mediat spanjolle.

Barcelona, Bayern Munchen, Liverpooli apo edhe Juventusi janë klubet, të cilat janë interesuar për 19-vjeçarin.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco