VIDEO/ Futbollisti shqiptar shënon gol në Zvicër

VIDEO/ Futbollisti shqiptar shënon gol në Zvicër

21:34, 16/05/2019

Futbollisti shqiptar, Taulant Seferi ka gjetur rrugën e rrjetës në kampionatin zviceran.

Vetëm 14 minuta i mjaftuar sulmuesit kuqezi që të zhbllokonte rezultatin ën sfidën kundër Kiasos e vlefshme për javën e 34.

Seferi nuk u mjaftua vetëm me golin e tij, teksa 11 minuta më vonë, asistoi për shokun e skuadrës Doumbia, i cili dyfishoi shifrat.

Futbollisti shpreson që me paraqitjet e tij të tërheqë vëmendjen e trajnerit të Kombëtares, Edi Reja, për t’i dhënë një shans futbollistit 22-vjeçar, i cili është shumë i lidhur me fanellën kuqezi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco