Pogba i surprizon të gjithë me fotot që poston nga Meka

Pogba i surprizon të gjithë me fotot që poston nga Meka

12:49, 16/05/2019

Paul Pogba pas përfundimit të Premier League ka gjetur kohën e lirë për të vizituar Mekën gjatë muajit të Ramazanit.

Por për 26-vjeçarin nuk është hera e parë që viziton Mekën në Arabinë Saudite, pasi e ka vizituar 2 vitet e fundit rregullisht.

Ndërkohë fotot nga Meka ai i shpërndau në Instagram me mbishkrimin: "Kurrë mos i harroni gjërat e rëndësishme në jetë".

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco