VIDEO/ Kundërsulm ‘vrasës’, gol në minutën e 90’ në Atalanta - Lazio

VIDEO/ Kundërsulm ‘vrasës’, gol në minutën e 90’ në Atalanta - Lazio

22:35, 15/05/2019

Lazio ka shënuar edhe golin e dytë në finalen e Kupës së Italisë përballë Atalantës.

Në minutën e 90’ ishte mesfushori Joaquin Correa i cili finalizoi bukur kundërsulmin e bardhekaltërve.

Me këtë triumf Lazio siguron pjesëmarrjen sezonin e ardhshëm në Europa League.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco