VIDEO/ Gjuajtja e parë në portë, gol befasues në finalen e Kupës së Italisë

VIDEO/ Gjuajtja e parë në portë, gol befasues në finalen e Kupës së Italisë

22:26, 15/05/2019

Lazio ka bërë befasinë pasi me gjuajtjen e parë në portë ka kaluar në avantazh 1-0 në finalen e Kupës së Italisë përballë Atalantës.

Në minutën e 82’ ishte Milinkovic ai i cili shënoi me kokë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

rajan15/05/2019 22:38

Game over

Shto koment

Denonco