Formacionet zyrtare në finalen e Kupës së Italisë, ja sa shqiptarë luajnë...

Formacionet zyrtare në finalen e Kupës së Italisë, ja sa shqiptarë luajnë...

20:20, 15/05/2019

Sot në orën 20:45 në “Olimpico” do të luhet finalja e Kupës së Italisë ndërmjet Atalanatës dhe Lazios.

Në formacionet zyrtare ajo që bie në sy është mungesa në portë e Etrit Berishës, ndërsa shqiptar i vetëm tek Atalanta, Berat Gjimshiti do ta nisë sfidën si titullar.

Në krahun tjetër Lazio ka vendosur në portë Thomas Strakoshën i cili ka lënë pas problemet fizike.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:

Komentet

Shto koment

Denonco